Zaluzie Web

 telefón 0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

Hliníkové rolety BOX 180mm s rolovacou sieťou - výška do 2320 mm - MOTOR - VYPÍNAČ

- 30% NOVINKA

Vyrábané na mieru podľa zvolených parametrov

Sieť je ovládaná ručne

Šírka v mm:
Výška v mm:
Typ vypínača:
bez vypínača (vlastný) 0
pod omietku SMOOVE UNO - s aretáciou 0
na omietku SMOOVE UNO - s aretáciou 0
pod omietku SMOOVE DUO - s aretáciou 0
na omietku SMOOVE DUO - s aretáciou 0
Predvŕtanie vodiacích líšt:
Poznámka:
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód produktu: VHRS/180/MV
Dostupnosť: Výroba na zákazku do 10-14 dní
280.24 Cena bez DPH
336.29 ks
Pôvodná cena 480.41, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V prípade zostavy, kedy má byť viacero kusov vonkajších roliet vedľa seba, odporúčame Vám objednať boxy rovnakých veľkostí. Pri vytváraní objednávky začnite s roletou s najväčšou výškou - to Vám predurčuje veľkosť boxu.

Vonkajšie hliníkové rolety

Ich najväčšou prednosťou je kompletné zatienenie (0% priepustnosť svetla), vysoký termoregulačný efekt a zníženie hluku z exteriéru. Jednotlivé lamely sú vyrábané z hliníku a sú vyplnené PUR penou. Vďaka tomu je zabezpečený vysoký termoregulačný efekt. V letných mesiacoch, kedy dochádza k prehrievaniu interiéru predovšetkým cez okná, zadržíte teplé slnečné lúče ešte z vonkajšej strany. V zimných mesiacoch Vám vonkajšie rolety mierne pomáhajú s dodatočnou izoláciou pred oknami. Pri úplnom zatvorení, slúžia aj ako ďalšia bariéra proti lúpeži. Zároveň znižujú hladinu hluku prenikajúcemu z exteriéru. Vďaka použitým materiálom (predovšetkým hliník) sú bezprostredne určené do exteriéru. Nehrdzavejú a zvládnu akékoľvek poveternostné podmienky.

Pohon na vypínač ktorý rozpozná prekážku v smere spúšťania (smerom dole) a má aj ochranu proti primrznutiu.

  • výroba úplne na mieru
  • vysoký termoregulačný efekt
  • hliníkové lamely vyplnené PUR penou
  • hliníkový box a vodiace lišty
  • mnoho farieb - podľa výberu
  • jednoduché manuálne ovládanie navíjačom
  • možnosť objednať roletu s integrovanou sieťkou proti hmyzu
  • jednoduchá montáž
  • pevné spoje a dorazy - výhodou je automatické nastavenie koncových polôh

vypinac pod omietku vonkajsie hlinikove rolety

Vypínač pod omietku SMOOVE UNO - s aretáciou

Nástenný vypínač pre ovládanie 1 rolety alebo skupiny roliet. Pre uvedenie koncového zariadenia do pohybu stačí jadnorázovo stlačiť tlačítko (smer hore alebo dole) ktoré sa zaaretuje a netreba tlačítko držať v celom rozsahu pohybu. Prostredným tlačítkom zastavíte pohyb rolety v ľubovoľnej polohe. Montáž do podomietkovej krabice. Krytie: IP 40 - vhodné pre použitie v interiéri. Farba: biela a šedá.

vypinac nad omietku vonkajsie hlinikove rolety

Vypínač nad omietku SMOOVE UNO - s aretáciou

Nástenný vypínač pre ovládanie 1 rolety alebo skupiny roliet. Pre uvedenie koncového zariadenia do pohybu stačí jadnorázovo stlačiť tlačítko (smer hore alebo dole) ktoré sa zaaretuje a netreba tlačítko držať v celom rozsahu pohybu. Prostredným tlačítkom zastavíte pohyb rolety v ľubovoľnej polohe. Montáž do nadomietkovej krabice (krabica je súčasťou balenia). Krytie: IP 40 - vhodné pre použitie v interiéri. Farba: biela a šedá.

vypinac dvojity pod omietku vonkajsie hlinikove rolety

Vypínač pod omietku SMOOVE DUO - s aretáciou

Nástenný vypínač pre ovládanie 2 roliet alebo 2 skupín roliet. Pre uvedenie koncového zariadenia do pohybu stačí jadnorázovo stlačiť tlačítko (smer hore alebo dole) ktoré sa zaaretuje a netreba tlačítko držať v celom rozsahu pohybu. Prostredným tlačítkom zastavíte pohyb rolety v ľubovoľnej polohe. Montáž do podomietkovej krabice. Krytie: IP 40 - vhodné pre použitie v interiéri. Farba: biela a šedá.

vypinac dvojity nad omietku vonkajsie hlinikove rolety

Vypínač nad omietku SMOOVE DUO - s aretáciou

Nástenný vypínač pre ovládanie 2 roliet alebo 2 skupín roliet. Pre uvedenie koncového zariadenia do pohybu stačí jadnorázovo stlačiť tlačítko (smer hore alebo dole) ktoré sa zaaretuje a netreba tlačítko držať v celom rozsahu pohybu. Prostredným tlačítkom zastavíte pohyb rolety v ľubovoľnej polohe. Montáž do nadomietkovej krabice (krabica je súčasťou balenia). Krytie: IP 40 - vhodné pre použitie v interiéri. Farba: biela a šedá.