Zaluzie Web

 telefón 0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

GARNIŽE

garniže
Výroba garniže

Ponúkame kvalitné galvanizované kovové garniže, ako hotové sety. Garniže s priemerom tyče 16mm , 19mm a 25mm a ich kombinácie sú galvanicky povrchovo upravené, čo zaručuje vysokú odolnosť proti oteru. Garniže sú vo farebných odtieňoch satin nikel (matné striebro) a antik (matné zlato). Rôzne koncovky dodavajú individuálny vzhľad každej garniži. Dodávané sú v kompletoch aj s krúžkami, háčiky a montážnym príslušenstvom (skrutky + hmoždinky).
PVC garniže - jednoduché a lacné riešenie zavesenia záclon a závesov. Na výber máte z jednodrážkových a dvoudrážkových. Dodávané s montážnym príslušenstvom (skrutky + hmoždinky).
Drevené garniže - klasické drevené garniže v rôznych farbách. V ponuka sú jednoradové a dvojradové sety. Dodávané s montážnym príslušenstvom (skrutky + hmoždinky).
Nový trend v dizajne garniže predstavuje línie SQUARE LINE. Celohliníkové garniže s povrchovým brúseným efektom, elegantného vzhľadu, z ktorých vyžaruje luxus.

V cene ponúkame možnosť upraviť dĺžku garniže na mieru.

KLIKNITE NA TYP GARNIŽE A NÁSLEDNE SI VYBERIETE FARBU A KONCOVKU

 

GARNIŽE

Záclony a závesy potrebujú na plnenie svojho účelu garniže. Tie Vám dokážu interiér ešte viac dokrášliť, pokiaľ máte z čoho vyberať. U nás veru máte z čoho vyberať. Garniže si môžete doladiť do interiéru presne podľa svojho vkusu. Naša ponuka je naozaj bohatá. Vďaka viacerým druhom a množstvu koncoviek si vyskladáte garnižu tak, ako si ju predstavujete.

Kovové

Kovové garniže patria medzi najpopulárnejšie. Sú upravované technikou zvanou galvanizácia, ktorá zabezpečuje odolnosť voči oteru, teda aby Vám krúžky, ktoré môžu byť zaťažené ťažkým závesom, nedoškriabali tyč. Ponúkame ich v dvoch farbách – satin nickel (matné striebro) a antik (matné zlato), zároveň máte na výber z dvoch veľkostí – 16mm a 25mm. Jednoradové alebo dvojradové, do steny alebo do stropu, kombinácií je naozaj neúrekom. Koncoviek máme k dispozícii mnoho, od klasických  Capri a Cylinder crystal až po netradičnejšie Jupiter, Voleo či Violo. Dĺžku garniže Vám upravíme podľa vašej požiadavky, v jednom kuse dodávame až do dĺžky troch metrov.

Drevené

Klasika, ktorá nezostarne. Vyrábané technológiou ako profily pre eurookná, teda drevená tyč je potiahnutá drevoimitačnou fóliou. Nedochádza tak k ohybu tyče vplyvom tepla. Vzhľadom pripomínajúce prírodné drevo sú drevené garniže vhodné predovšetkým do chát či drevom obkladaných miestností, no nestratia nič zo svojho čara ani na bežnej omietkovej stene. Odporúčame ich do predovšetkým do interiérov s pocitom tepla. V ponuke sú jednoradové a dvojradové vo farbách buk, zlatý dub, orech, jelša a borovica.

Modern

Pre nadšencov  moderného dizajnu ponúkame štýlové garniže MODERN. Sú vyrobené z kvalitného hliníka vo farebnom prevedení patina, inox a čierna. Tieto garniže pôsobia technickým dojmom a sú vhodné do moderne zariadených interiérov. Tyče sú hranaté a majú drážku pre bežce, do ktorých viete upnúť záves, prípadne záclonu. Prípadne aj oboje, pokiaľ si zvolíte dvojradové prevedenie. Ako pri kovových, tak aj tu si môžete zvoliť medzi upevnením do steny alebo do stropu. Rovnako ako pri kovových alebo drevených garnižiach dodávame garniže Modern v jednom kuse až do dĺžky troch metrov.

Garniže Square Line

Luxusné garniže SQUARE LINE sú určené pre všetkých, ktorí si chcú svoj domov či kanceláriu zvýrazniť niečím výnimočným. Celohliníkové komponenty (profily, držiaky, koncovky) sú garanciou dlhej životnosti. Najnovší trend v ponuke garníž. Decentné tvary, jednoduché spracovanie, rôzne dekoračné koncovky a celkový pocit luxusu. Vhodné do štýlových interiérov. V ponuke sú farby brúsená oceľ, biela a čierna. Možnosť vybrať si aj z kombinovaných kompletov.

PVC garniže

Najznámejšie garniže z našej ponuky. Jednoduché a lacné riešenie, určené na montáž do stropu. Ideálne umiestniť ich do kastlíku a tak schovať ich prítomnosť. V prípade priznanej koľajničky odporúčame prednú kryciu lištu, ktorú máme vo viacerých farbách, resp. prevedeniach. Dodávané sú s kompletným príslušenstvom, ako aj s potrebnými komponentami pre montáž. Príslušenstvo v garniži môže byť s háčikmi, alebo so štipcami, podľa toho, čo potrebujete ku svojmu závesu, resp. záclone. Ponúkame ako jedno-, tak dvojdrážkové, dodávané sú aj s príslušenstvom.

Garniže na zaluzieweb.sk

Garniže patria rovnako ako žalúzie k tieniacej technike. Tak isto ako žalúzie, montáž zvládne každy šikovnejší človek s vŕtačkou. Dôležité je sa nebáť a v prípade akýchkoľvek nejasností, odporúčame nahliadnúť do našich návodov. Naša ponuka je široká. Predávame len vrcholovú kvalitu, nie ako iné e-shopy, ktoré sa Vás môžu snažiť nalákať na super nízke ceny a predávajú garniže iba maľované, bez bezpečnej povrchovej úpravy, ako napr. galvanizácia. Ak teda chcete garniže, určite zavítajte k nám. Prestižný cestifikát od najväčšieho Slovenského porovnávača Heureka.sk je dôkazom našej kvality.