Zaluzie WebZaluzie Web  0911 11 35 35 (prac. dni 7:30 - 15:30)

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

vyroba rolety
Priestory kde pre Vás vyrábame vertikálne žalúzie

Klasika zatienenia kancelárskych a obývacích priestorov. Lamely z rôznych typov látok a ich farieb dodá Vášmu interiéru nový vzhľad. Na výber sú látky v šírke lamely 127mm s 89mm. Rokmi osvedčené ovládanie pomocou šnúrky a retiazky. Súčasťou každého balenia sú všetky potrebné montážne diely, okrem spojovacieho materiálu. Produkty sú vyrábané pre Vás na mieru.

Porovnajte si jednotlivé typy látok pre vertikálne žalúzie na tomto odkaze.

 

Vertikálne žalúzie

Vidíme ich všade – v kanceláriách, spoločenských priestoroch, ale nezriedka aj v domácnostiach. Niet divu, vertikálne žalúzie totiž patria k najelegantnejším, a teda aj najobľúbenejším spôsobom zatienenia miestností. Zvislý spôsob otáčania a sťahovania látkových lamiel ani po mnohých rokoch na trhu nestráca nič zo svojho lesku. V našom e-shope nájdete široký výber látok viacerých typov najrozličnejších farieb od kvalitného slovenského výrobcu. Ponúkame  lacnejšie typy ako COLORADO a NEVADA aj luxusnejšie ARUBA alebo QUEBEC. Našu ponuku neustále dopĺňame o nové druhy a každý je niečím výnimočný. Napríklad najnovším prírastkom je zatemňujúca látka KAMERUN BLACKOUT, ktorá vám zabezpečí úplné zatienenie miestnosti, nech je vonku akokoľvek slnečno. Špecialitou je látka KENIA, ktorá je vyrobená z nehorľavého materiálu.

Vertikálne žalúzie – komplet

Ak ste sa rozhodli skrášliť si váš domov vkusnými vertikálnymi žalúziami, nemusíte sa obávať nakupovania jednotlivých komponentov. U nás zakúpené komplety dodávame so všetkým príslušenstvom. Jediné, čo potrebujete, sú skrutky a trocha šikovnosti. Lamely majú vytvorené vrecká, do ktorých sú vsunuté závažia – nemusíte ich teda pracne vkladať vy. Máte aj možnosť zvoliť si spôsob sťahovania lamiel, k dispozícii sú štyri typy: smerom k ovládaniu, smerom od ovládania, zo stredu k okrajom (tzv. opona) alebo od okrajov do stredu (vhodné napríklad pre okná so širokým stredovým predelom). Vodiaci profil bielej farby je vyrobený z kvalitného hliníka. Samozrejmosťou je ovládacia retiazka vo vami požadovanej dĺžke. Vertikálne žalúzie môžete montovať do stropu, ale aj na stenu, v takom prípade budú súčasťou vašej objednávky aj konzoly (na každých 80 cm pribaľujeme jeden kus + jeden koncový). Látky ponúkame v dvoch šírkach – 127mm a 89mm (okrem látok JAMAJKA, ARUBA a BORNEO, tie sú k dispozícii iba v 127mm prevedení).

Vertikálne žalúzie dvojfarebné

Jedna farba nestačí? Vyskladajte si vertikálne žalúzie podľa vašich predstáv! Dvojfarebné žalúzie oživia každý priestor, do ktorého sú osadené.  K dispozícii máme sedem rôznych pomerov, je teda len na vás, v akom pomere sa budú farby striedať, prípadne budú odlišné iba okrajové lamely. Možnosť zvoliť si iba z farieb jedného typu látky.

Látky pre vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie budú svoj účel plniť dlhé roky. Malá nehoda s kávou, nezbedné deti či príliš akčný domáci miláčik však môžu lamely zašpiniť či inak poškodiť. Alebo možno len zatúžite po zmene, chcete si k dvojfarebným žalúziám pridať tretie prevedenie, prípadne vám pôvodná farba lamiel nebude sedieť k novému nábytku. V takýchto prípadoch to pre vás s našim e-shopom nepredstavuje žiadny problém. Ponúkame vám totiž aj možnosť objednať si len samotné látky bez vodiaceho profilu. Naša ponuka pozostáva z toho istého sortimentu ako pri kompletoch, kombinovať teda môžete všetky typy látok z ponuky. Jednoducho zveste pôvodnú lamelu, odmerajte ju a jej dĺžku zadajte do objednávkového formuláru. Látky vám doručíme bezpečne zabalené spolu s príslušenstvom.