Zaluzie Web

 telefón 0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

vertikalne zaluzie
Výroba vertikálne žalúzie

Klasika zatienenia kancelárskych a obývacích priestorov. Lamely z rôznych typov látok a ich farieb dodá Vášmu interiéru nový vzhľad. Na výber sú látky v šírke lamely 127mm s 89mm. Rokmi osvedčené ovládanie pomocou šnúrky a retiazky. Súčasťou každého balenia sú všetky potrebné montážne diely, okrem spojovacieho materiálu. Produkty sú vyrábané pre Vás na mieru.

Porovnanie látok pre vertikálne žalúzie

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vidíme ich všade – v kanceláriách, spoločenských priestoroch, ale nezriedka aj v domácnostiach. Niet divu, vertikálne žalúzie totiž patria k najelegantnejším, a teda aj najobľúbenejším spôsobom zatienenia miestností. Zvislý spôsob otáčania a sťahovania látkových lamiel ani po mnohých rokoch na trhu nestráca nič zo svojho lesku. V našom e-shope nájdete široký výber látok viacerých typov najrozličnejších farieb od kvalitného slovenského výrobcu. Ponúkame  lacnejšie typy ako COLORADO a NEVADA aj luxusnejšie ARUBA alebo QUEBEC. Našu ponuku neustále dopĺňame o nové druhy a každý je niečím výnimočný. Napríklad najnovším prírastkom je zatemňujúca látka KAMERUN BLACKOUT, ktorá vám zabezpečí úplné zatienenie miestnosti, nech je vonku akokoľvek slnečno. Špecialitou je látka KENIA, ktorá je vyrobená z nehorľavého materiálu.

Vertikálne žalúzie – komplet

Ak ste sa rozhodli skrášliť si váš domov vkusnými vertikálnymi žalúziami, nemusíte sa obávať nakupovania jednotlivých komponentov. U nás zakúpené komplety dodávame so všetkým príslušenstvom. Jediné, čo potrebujete, sú skrutky a trocha šikovnosti. Lamely majú vytvorené vrecká, do ktorých sú vsunuté závažia – nemusíte ich teda pracne vkladať vy. Máte aj možnosť zvoliť si spôsob sťahovania lamiel, k dispozícii sú štyri typy: smerom k ovládaniu, smerom od ovládania, zo stredu k okrajom (tzv. opona) alebo od okrajov do stredu (vhodné napríklad pre okná so širokým stredovým predelom). Vodiaci profil bielej farby je vyrobený z kvalitného hliníka. Samozrejmosťou je ovládacia retiazka vo vami požadovanej dĺžke. Vertikálne žalúzie môžete montovať do stropu, ale aj na stenu, v takom prípade budú súčasťou vašej objednávky aj konzoly (na každých 80 cm pribaľujeme jeden kus + jeden koncový). Látky ponúkame v dvoch šírkach – 127mm a 89mm (okrem látok JAMAJKA, ARUBA a BORNEO, tie sú k dispozícii iba v 127mm prevedení).

Vertikálne žalúzie dvojfarebné

Jedna farba nestačí? Vyskladajte si vertikálne žalúzie podľa vašich predstáv! Dvojfarebné žalúzie oživia každý priestor, do ktorého sú osadené.  K dispozícii máme sedem rôznych pomerov, je teda len na vás, v akom pomere sa budú farby striedať, prípadne budú odlišné iba okrajové lamely. Možnosť zvoliť si iba z farieb jedného typu látky.

Látky pre vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie budú svoj účel plniť dlhé roky. Malá nehoda s kávou, nezbedné deti či príliš akčný domáci miláčik však môžu lamely zašpiniť či inak poškodiť. Alebo možno len zatúžite po zmene, chcete si k dvojfarebným žalúziám pridať tretie prevedenie, prípadne vám pôvodná farba lamiel nebude sedieť k novému nábytku. V takýchto prípadoch to pre vás s našim e-shopom nepredstavuje žiadny problém. Ponúkame vám totiž aj možnosť objednať si len samotné látky bez vodiaceho profilu. Naša ponuka pozostáva z toho istého sortimentu ako pri kompletoch, kombinovať teda môžete všetky typy látok z ponuky. Jednoducho zveste pôvodnú lamelu, odmerajte ju a jej dĺžku zadajte do objednávkového formuláru. Látky vám doručíme bezpečne zabalené spolu s príslušenstvom.