Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


ROLETY

S použitím moderných materiálov ako sú hliník, sú  súčasťou dnešného moderného dizajnu. Hliníkové profily a široký výber látok ako aj produktov, Vám zabezpečí, že si svoj domov zariadíte podľa seba. Rolety sú štandardom v prípade teplého pocitu zatienenia domova. V ponuke až 9 typov bežných látok a 4 typy látok deň a noc.

Rolety MINI       - bez nutnosti vŕtania, zavesením priamo na krídlo okna.
Rolety SWING - montovaná priamo na okno. Látka je hneď pri skle, vedená v bočných hliníkových lištách.
Rolety SOLID -  montovaná na stenu, alebo na strop. Roleta určená na veľké plochy. Látka je voľne navinutá.
Rolety NOBLE - montovaná na stenu, alebo na strop. Určená na veľké plochy. Látka je navinutá v boxe.
Rolety R-LITE - určené pre strešné okná. Vrcholová kvalita Isotra Quality.

 

Rolety

 
Znudili Vás už klasické žalúzie ? Hľadáte niečo, čo Vám zatieni Váš domov a zároveň zútulní bývanie? Na našom e-shope nájdete najširšiu ponuku roliet na slovenskom internete. Rolety MINI, SWING, SOLID a NOBLE - vyberie si naozaj každý. V kategórií rolety MINI máme v ponuke až 7 bežných typov látok v 114 farebných prevedeniach a 3 typy látok deň a noc v 29 farbách.
Rolety SWING, SOLID a NOBLE majú v ponuke 9 typov bežných látok v 154 farbách a 4 typy látok s prevedením deň a noc so 43 farebnými prevedeniami.

Výhody roliet

  • Jednoduchá montáž a údržba
  • Široká farebná škála látok
  • Pocit tepla domova
  • Možnosť výberu bežných, zatemňujúcich, thermo látok a prevedenia deň a noc
  • Znižujú teplotu v interiéry

Rolety MINI

Najlacnejšie roletky z celého sortimentu a zároveň s najjednoduchšou montážou. Prevedenie s vodiacim lankom alebo bez neho (voľne visiace). Pri otváravých oknách stačí rolety iba zavesiť na krídlo. Vtedy odporúčame zvoliť si prevedenie s lankom, aby Vám pri otváraní okien rolety drźali pri skle. Ak máte okno neotváravé, musíte držiaky navŕtať, alebo  ak roleta nie je príliš ťažká, dá sa držiak aj nalepiť.

SWING

Najobľúbenejšie rolety predávané na našom e-shope. Ich najväčšou výhodou je montaž priamo na okno. Látka je vedená pri skle. Je vymedzená bočnými lištami, ktoré zároveň pomáhajú zatieniť celú plochu skla bez presvitu. Najmodernejší dizajnový prvok, ktorý sa stane dominantou Vášho okna aj celej miestnosti. Pozrite si náš videonávod a uvidíte, aké je to pekné a jednoduché.

SOLID

Tieto rolety sú určené pre zatienenie veľkých plôch. Maximálna šírka až 2000mm (2m) a výška až 3000mm (3m). Tyč s priemerom 38mm má dostatočnú nosnosť, a tak tieto rolety dokážu uniesť aj veľkú váhu látky. Vďaka univerzálnym držiakom je montáž možná aj na stenu, aj na strop.

NOBLE

Tak ako rolety SOLID sú rolety NOBLE určené na zatienenie veľký plôch. Z prednej strany disponujú dizajnovým krycím BOXom, ktorým je zakrytá tyč s látkou. Do krycieho boxu sa však navinie obmedzené množstvo látky, preto je maximálna výška rolety  obmedzená do na 2500mm (2,5m). Rovnako aj tieto rolety majú univerzálne držiaky a teda ich môžete namontovať na stenu, aj na strop.

R-LITE

Strešné rolety predávané po celej Európe. Vyrábané Českým výrobcom Isotra a.s. Hliníkové bočné lišty, ktoré vedú látku v drážke, zabraňujú presvitu po stranách. Lacné látky iných výrobcov sa zvyknú vplyvom intenzívneho slnečného žiarenia rozpínať a časom trhať. Rolety R-LITE majú látky, ktoré tieto podmienky perfektne zvládajú a majú tak dlhoročnú trvácnosť. Ideálne riešenie pri prehrievaní podkrovných priestorov sú látky THERMO, ktoré majú z vonkajšej strany odrážavú vrstvu. Zabraňuje to prehrievaniu interiéru. Táto látka je zároveň s efektom BLACKOUT, čo znamená, že neprepúšťa žiadne svetlo do Vášho domova.

E-shop zaluzieweb.sk

Na našom e-shope si vyberie naozaj každý. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a partnerstvám s najväčšími výrobcami v oblasti tieniacej techniky, Vám vieme ponúknuť najširší sortiment interiérového tienenia. S pomocou našich profesionálnych videonávodov dokážete jednotlivé produkty zamerať aj namontovať svojpomocne a nemusíte volať montéra, ktorý Vám celú realizáciu predraží. Nezriedka tak viete ušetriť až 50% celkových nákladov.