Zaluzie Web

 telefón 0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

ROLETY, ŽALÚZIE, SIEŤKY PRE STREŠNÉ OKNÁ

rolety pre strešné okná
Výroba rolety pre strešné okná

ROLETY, ŽALÚZIE, SIEŤKY PROTI HMYZU PRE STREŠNÉ OKNÁ.

Najlacnejšie na trhu. Jednoduchý výber podľa výrobcu a typu okna.  Produkty sú vyrábané pre Vás na mieru.

 

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY


Pre strešné okná

Strechy so strešnými oknami už dávno nie sú ničím výnimočným a skôr človeka prekvapí, ak na nej žiadne nie sú. Predsa len sú podkrovné priestory využívané viac ako izby než ako pôjdy. Pre takéto okná sú však klasické žalúzie, rolety a sieťky proti hmyzu nevhodné, keďže buď sa nedokážu udržať pri skle a tým neplnia svoj účel (žalúzie, rolety), alebo neumožňujú vyklopenie/otvorenie okna (sieťky). ZaluzieWeb vám ponúka riešenie týchto zdanlivo zložitých problémov v podobe našich produktov pre strešné okná. Nezáleží na tom, či máte strešné okná značky VELUX, FAKRO, ROTO.

Strešné rolety SKYLIGHT a R-LITE

Páčia sa vám rolety a chceli by ste ich aj pre vaše strešné okná? Skúste sa pozrieť na našu ponuku strešných roliet. Najširšiu škálu farieb majú bežné látky. Tie vám aj počas slnečných dní zaistia komfortné zatienenie vašich priestorov. Ak však z rôznych dôvodov potrebujete úplné zatienenie na vašich strešných oknách, odporúčame zvoliť si rolety so zatemňujúcim efektom. Látky na týchto strešných roletách disponujú pogumovanou vrstvou, ktorá zabraňuje akémukoľvek prenikaniu slnečného žiarenia cez vaše okno. Rovnako ako v prípade klasických roliet, aj pre strešné okná máme riešenie, keď je pod strechou (predovšetkým v letných mesiacoch) neraz až neznesiteľne horúco. Látky s thermo efektom sú z vonkajšej strany vybavené lesklým („postriebreným“) povrchom, vďaka ktorému sú lúče slnka nie pohlcované, ale priamo odrážané. Táto vlastnosť výrazne znižuje teplotu priestoru pod strechou, nezriedka to býva rozdiel až 5°C. Rolety sa na okne pohybujú v hliníkových profiloch a navíjajú do hriadeľa. 

Strešné žalúzie V-LITE

Samozrejme, nie každému musia rolety na streche vyhovovať. Možno máte na normálnych oknách horizontálne žalúzie, alebo jednoducho chcete mať na svojich strešných oknách niečo trendovejšie. Moderné strešné žalúzie V-LITE dokážu splniť tieto požiadavky a zároveň podobne, ako horizontálne žalúzie, zatienia okná osadené do šikmej strechy. Strešné žalúzie V-LITE sú vhodné okná najrôznejších výrobcov od VELUX, FAKRO, ROTO. Sú vyrobené z kvalitného hliníka vrátane lamiel (hrúbka 0,21mm). Ponúkame prevedenia s lamelami so širokou škálou bežných farieb, ale aj drevoimitácií, stačí si vybrať. V prípade žalúzií pre strešné okná máte na výber z dvoch spôsobov zaklápania lamiel – kolieskom umiestneným na nosníku žalúzií alebo jazdcom na jednej z bočných líšt.

Rolovacie sieťky proti hmyzu

Ako bolo spomenuté v úvode, pre vyklápané otváranie strešných okien nie je možné použiť na ne klasickú pevnú sieťku proti hmyzu. Muchy, osy či komáre sa však dostanú do vášho príbytku aj cez pootvorené strešné okno. Aj na to máme na našom e-shope riešenie, ktorým sú rolovacie siete. Tento systém nepredstavuje prekážku pre otvorenie strešného okna, nakoľko sieťovina sa v prípade potreby dá elegantne zrolovať do bubna. Variant s rolovaním zhora je vhodný pre strešné okná s maximálnou svetlou výškou 1740 mm. Ak máte vyššie okno, nezúfajte. Stále je k dispozícii aj variant rolovania zboku, pri ktorom je výškové obmedzenie až na úrovni 2500 mm. Rolovacie sieťky sú vyrábané v troch farebných prevedeniach – biele, tmavohnedé a zlatý dub. Takisto si môžete zvoliť aj typ sieťoviny, na výber je klasická sivá a čierna. Netreba azda pripomínať, že sieťky vám vyrobíme presne podľa vami zadaných rozmerov – stačí zamerať podľa našich návodov.