Naposledy zobrazené

certifikovany eshop

shop roku


 SIEŤKY PROTI HMYZU NA OKNO

terminy objednavok

Síeťky proti hmyzu na okno dodávame pevné a rolovacie.

Pevné - sa vyrábajú z hliníkových extrudovaných profilov a z poplastovanej sklolaminátovej sieťoviny odolnej voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Sieťka sa upevňuje na vonkajší rám okna pomocou zvrtlíkov (háčkov), ktoré sa prichytávajú na hranu rámu okna.

Rolovacie - sa vyrábajú z hliníkových extrudovaných profilov a z poplastovanej sklolaminátovej síeťoviny odolnej voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Sieťka sa upevňuje na vonkajší rám okna skrutkami alebo samolepiacou obojstrannou páskou.

VYBERTE SI PRODUKT, POZRITE VIDEONÁVOD A UVIDÍTE AKÉ JE TO JEDNODUCHÉ 

Rýchla navigácia k hľadanému produktu, kliknite prosím na výber

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

NAJPREDÁVANEJŠIE - 30% Výroba na zákazku do 7 dní 6.99 € Sieťky na OKNO - pevné - bežné odtiene Sieťky na  OKNO - pevné - bežné odtiene Sieťky proti hmyzu pevné OKNO bežné farebné odtiene. Sú vyrábané na mieru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správne zamerať. Jednoduchá a SUPER CENA - 30% Výroba na zákazku do 7 dní 13.49 € Sieťky na OKNO - pevné - drevoimitačné Sieťky na  OKNO - pevné - drevoimitačné Sieťky proti hmyzu pevné OKNO drevoimitačné farebné odtiene. Sú vyrábané na mieru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správne zamerať. DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 21 dní 25.99 € Sieťky na OKNO - pevné - farby RAL Sieťky na  OKNO - pevné - farby RAL Sieťky proti hmyzu pevné na OKNO vo farbách RAL. Sú vyrábané na mieru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správne zamerať. Jednoduchá a NOVÁ KOLEKCIA - 30% Výroba na zákazku do 14 dní 16.99 € Sieťky na OKNO - pevné - renolit Sieťky na  OKNO - pevné - renolit Sieťky proti hmyzu pevné na OKNO s renolitovou fóliou. Sú vyrábané na mieru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správne zamerať. Jednoduchá a ZNÍŽENÁ CENA - 30% Výroba na zákazku do 7 dní 8.99 € Sieťky na OKNO - pevné MAX - bežné odtiene Sieťky na  OKNO - pevné MAX - bežné odtiene Veľmi pevná sieťka, využivajúca mohutnejšie hliníkové profily. Je vhodná najmä na okná s veľkými rozmermi, prípadne okná, ktoré majú veľké vonkajšie DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 21 dní 26.99 € Sieťky na OKNO - pevné MAX - farby RAL Sieťky na  OKNO - pevné MAX - farby RAL Veľmi pevná sieťka, využivajúca mohutnejšie hliníkové profily. Je vhodná najmä na okná s veľkými rozmermi, prípadne okná, ktoré majú veľké vonkajšie NAJPREDÁVANEJŠIE - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 22.99 € Sieťky na OKNO - rolovacie - bežné odtiene Sieťky na  OKNO - rolovacie - bežné odtiene Samonavíjacie sieťky proti hmyzu na OKNO. Elegantná rolovacia sieťka na okno. Jednoduchá montáž a zameranie. Ľahké ovládanie. DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 21 dní 62.99 € Sieťky na OKNO - rolovacie - farby RAL Sieťky na  OKNO - rolovacie - farby RAL Samonavíjacie sieťky proti hmyzu na OKNO. Elegantná rolovacia sieťka na okno. Jednoduchá montáž a zameranie. Ľahké ovládanie. NOVÁ KOLEKCIA - 30% Výroba na zákazku do 14 dní 49.99 € Sieťky na OKNO - rolovacie - renolit Sieťky na  OKNO - rolovacie - renolit Samonavíjacie sieťky proti hmyzu na OKNO. Elegantná rolovacia sieťka na okno. Jednoduchá montáž a zameranie. Ľahké ovládanie. - 30% na sklade 2.99 € Sieťovina šírka 1,2 m Sieťovina šírka 1,2 m Sieťovina na sieťky proti hmyzu. Je vyrábaná z poplastovaného sklolaminátu.