Zaluzie Web

Zaluzie Web

0911 11 35 35 (prac. dni 7:30 - 15:30)

 SIEŤKY PROTI HMYZU NA OKNO

Síeťky proti hmyzu na okno dodávame pevné a rolovacie.

Pevné - sa vyrábajú z hliníkových extrudovaných profilov a z poplastovanej sklolaminátovej sieťoviny odolnej voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Sieťka sa upevňuje na vonkajší rám okna pomocou zvrtlíkov (háčkov), ktoré sa prichytávajú na hranu rámu okna.

Rolovacie - sa vyrábajú z hliníkových extrudovaných profilov a z poplastovanej sklolaminátovej síeťoviny odolnej voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Sieťka sa upevňuje na vonkajší rám okna skrutkami alebo samolepiacou obojstrannou páskou.

VYBERTE SI PRODUKT, POZRITE VIDEONÁVOD A UVIDÍTE AKÉ JE TO JEDNODUCHÉ 

Rýchla navigácia k hľadanému produktu, kliknite prosím na výber

TYP:
Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - bežné odtiene NAJPREDÁVANEJŠIE - 30% Výroba na zákazku 3-5 dní 6.99 € (9.99 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - bežné odtiene Sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Sú vyrábané na mieru v zloženom stave. Stačí rozbaliť a založiť na okno. Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - drevoimitačné SUPER CENA - 30% Výroba na zákazku 3-5 dní 12.99 € (18.56 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - drevoimitačné Sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Sú vyrábané na mieru v zloženom stave. Stačí rozbaliť a založiť na okno. Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - renolit NOVÁ KOLEKCIA - 30% Výroba na zákazku 7-10 dní 16.99 € (24.27 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - renolit Sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Sú vyrábané na mieru v zloženom stave. Stačí rozbaliť a založiť na okno. Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - farby RAL DIZAJN - 30% Výroba na zákazku 21-28 dní 25.99 € (37.13 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - farby RAL Sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Sú vyrábané na mieru v zloženom stave. Stačí rozbaliť a založiť na okno. Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné MAX - bežné odtiene ZNÍŽENÁ CENA - 30% Výroba na zákazku 5-7 dní 11.99 € (17.13 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné MAX - bežné odtiene Veľmi pevná sieťka proti hmyzu na OKNO, využívajúca mohutnejšie hliníkové profily. Je vhodná najmä na okná s veľkými rozmermi. Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné MAX - farby RAL DIZAJN - 30% Výroba na zákazku 21-28 dní 29.99 € (42.84 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné MAX - farby RAL Veľmi pevná sieťka proti hmyzu na OKNO, využívajúca mohutnejšie hliníkové profily. Je vhodná najmä na okná s veľkými rozmermi. Sieťky proti hmyzu na OKNO - rolovacie - bežné odtiene NAJPREDÁVANEJŠIE - 30% Výroba na zákazku 7-10 dní 24.99 € (35.70 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - rolovacie - bežné odtiene Samonavíjacie rolovacie sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Elegantná a praktické. Jednoduchá montáž a zameranie. Ľahké ovládanie. Sieťky proti hmyzu na OKNO - rolovacie - renolit NOVÁ KOLEKCIA - 30% Výroba na zákazku 10-14 dní 54.99 € (78.56 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - rolovacie - renolit Samonavíjacie rolovacie sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Elegantná a praktické. Jednoduchá montáž a zameranie. Ľahké ovládanie. Sieťky proti hmyzu na OKNO - rolovacie - farby RAL DIZAJN - 30% Výroba na zákazku 21-28 dní 64.99 € (92.84 €) Sieťky proti hmyzu na OKNO - rolovacie - farby RAL Samonavíjacie rolovacie sieťky proti hmyzu na OKNO z hliníkových profilov. Elegantná a praktické. Jednoduchá montáž a zameranie. Ľahké ovládanie. Sieťovina šírka 1,2 m - 30% Výroba na zákazku 3 dní 2.99 € (4.27 €) Sieťovina šírka 1,2 m Sieťovina na sieťky proti hmyzu. Je vyrábaná z poplastovaného sklolaminátu.