Zaluzie Web

 telefón 0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón0911 113 535 (prac.dni 7:30-15:30)

Sieťky proti hmyzu na OKNO - pevné - renolit

- 30% DIZAJN

Vyrábané na mieru podľa zadaných parametrov

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód produktu: SH/RAM/OK/R
Dostupnosť: Výroba na zákazku 7-10 dní
16.66 Cena bez DPH
19.99 ks
Pôvodná cena 28.56, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Všetky profily pre sieťky proti hmyzu sú vyrabané z hliníku. Garantujeme kvalitu našich výrobkov.

V prípade hliníkový okien, drevených eurookien s okapovou lištou, alebo akýchkoľvek okien s okapovou lištou, či štulpových okien nás kontaktujte emailom info@zaluzieweb.sk, alebo na zákazníckej infolinke ( +421 911 11 35 35 ).
V prípade štulpových okien stačí sieťka proti hmyzu iba na jedno otváravé krídlo.

Obrysový (celkový) rozmer rámu sieťky na okno je o 26mm väčší ako objednávací rozmer (13mm tvorí lem profilu sieťky - platí to pre šírku aj výšku výrobku). Týmto je zabezpečený presah rámu sieťky voči objednávaciemu rozmeru (svetlý otvor okna). Vzhľadom na nutnosť napnutia sieťoviny Vás upozorňujeme, že rozmer v strede výrobku môže byť menší ako objednávací rozmer - nemá to vplyv na funkčnosť výrobku a nepovažuje sa to za chybu.

Rozmery profilu

rez profilu sieťky proti hmyzu

Popis sieťky proti hmyzu

popis sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu v úprave s renolitovou fóliou sú vyrábané z hliníkového profilu, ktoré sú potiahnuté drevoimitačnou fóliou, ktorá sa používa aj pri výrobe plastových okien. Zobrazené farby sú závislé od nastavenia Vášho zobrazovacieho zariadenia a môžu sa líšiť od skutočnosti.

Typy sieťoviny:

  • Sivá – štandardná sivá sieťovina. Prepúšťa dostatok svetla a bráni hmyzu pred vstupom do Vášho domova.
  • Čierna – štandardná čierna sieťovina. Rozdiel oproti sivej je len vo farbe. Prepúšťa rovnaké množstvo svetla a bráni hmyzu pred vstupom do Vášho domova. Čiernu sieťovinu odporúčame pri tmavších farbách profilov (tmavohnedá, antracit, tmavšie odtiene drevoimitácie).
  • PET - tvrdená sieťovina s vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Predovšetkým určená do priestorov s domácimi zvieratami, ktoré dokážu štandardnú sieťovinu poškodiť. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného syntetického odolného vlákna.