Zaluzie Web

Zaluzie Web

0911 11 35 35 (prac. dni 7:30 - 15:30)

Naposledy zobrazené

telefon certifikovany eshop

shop roku

Garniže hliníkové MODERN dvojdrážkové

Kvalitné hliníkové garniže v odtieňoch satin inox, patina, čierna. Dodávané sú v kompletoch, aj s háčikmi alebo štipcami a montážnym príslušenstvom ( skrutky+hmoždinky).   Moderný dizajn, tichý chod. 

V cene ponúkame možnosť upraviť dĺžku tyče na mieru.  Požadovaný  rozmer uveďte v poznámke.

VYBERTE SI FAREBNÝ ODTIEŇ A UPEVNENIE

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

- 25% Odoslanie do 3 dní 25.39 € (33.85 €) Garniža MODERN 2-drážková - do stropu - odtieň INOX Garniža MODERN 2-drážková - do stropu - odtieň INOX Hliníková garniža MODERN dvojdražková do stropu - odtieň INOX. Kvalitný výrobok s vysokou životnosťou. Dodávaná s kompletným montážnym príslušenstvom. - 25% Odoslanie do 3 dní 25.39 € (33.85 €) Garniža MODERN 2-drážková - do stropu - odtieň PATINA Garniža MODERN 2-drážková - do stropu - odtieň PATINA Hliníková garniža MODERN dvojdražková do stropu - odtieň PATINA. Kvalitný výrobok s vysokou životnosťou. Dodávaná s kompletným montážnym príslušenstvom. - 25% Odoslanie do 3 dní 25.39 € (33.85 €) Garniža MODERN 2-drážková - do stropu - odtieň ČIERNA Garniža MODERN 2-drážková - do stropu - odtieň ČIERNA Hliníková garniža MODERN dvojdražková do stropu - odtieň ČIERNA. Kvalitný výrobok s vysokou životnosťou. Dodávaná s kompletným montážnym príslušenstvom. - 25% Odoslanie do 3 dní 30.09 € (40.12 €) Garniža MODERN 2-drážková - na stenu - odtieň INOX Garniža MODERN 2-drážková - na stenu - odtieň INOX Hliníková garniža MODERN dvojdražková na stenu - odtieň INOX. Kvalitný výrobok s vysokou životnosťou. Dodávaná s kompletným montážnym príslušenstvom. - 25% Odoslanie do 3 dní 30.09 € (40.12 €) Garniža MODERN 2-drážková - na stenu - odtieň PATINA Garniža MODERN 2-drážková - na stenu - odtieň PATINA Hliníková garniža MODERN dvojdražková na stenu - odtieň PATINA. Kvalitný výrobok s vysokou životnosťou. Dodávaná s kompletným montážnym príslušenstvom. - 25% Odoslanie do 3 dní 30.09 € (40.12 €) Garniža MODERN 2-drážková - na stenu - odtieň ČIERNA Garniža MODERN 2-drážková - na stenu - odtieň ČIERNA Hliníková garniža MODERN dvojdražková na stenu - odtieň ČIERNA. Kvalitný výrobok s vysokou životnosťou. Dodávaná s kompletným montážnym príslušenstvom.