Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


Žalúzie do okien

Žalúzie ako tienenie

Žalúzie. Také bežné, a predsa sa k nim nespočet zákazníkov opakovane vracia. Nadčasová klasika zatemňovania najrôznejších priestorov, spôsob, ako oživiť interiér, ale aj jeden z prostriedkov dotvárania celkovej atmosféry domova – tým všetkým môžu byť aj vaše horizontálne žalúzie. Práve podľa nich dostal meno náš e-shop, na ktorého stránkach sa práve nachádzate. ZaluzieWeb patrí medzi internetové obchody s najširším farebným výberom horizontálnych žalúzií na slovenskom trhu. Vyskladajte si žalúzie presne podľa svojich požiadaviek. Možnosti sú takmer neobmedzené. Farba lamiel, nosníka či rebríčkov sú len a len vo vašich rukách. Dvadsaťdva farebných odtieňov lamiel pri bežných farbách a šesť drevoimitácií , dvanásť farieb nosníkov a šesť farieb rebríčkov ponúkajú mimoriadne široký priestor pre rôzne farebné kombinácie. Nemusíte sa strachovať o kvalitu. Horizontálne žalúzie z našej ponuky pochádzajú od slovenského výrobcu s mnohými pozitívnymi referenciami. Výrobky samotné takisto nie sú z žiadnych pofidérnych materiálov, všetko je to z kvalitných materiálov. Lamely sú vyrábne z valcovaného hliníku, ktorý určite vśetci poznáte.  

Výber je len na Vás

Môžete si zvoliť dokonca aj tvar nosníka. Tvar ISSO1 je plochý, hranatejší a patrí k veľmi populárnym. ISSO2 je považovaný za modernejší variant, funkčnosťou ani kvalitou sa od ISSO1 nijako nelíši. Ďalší parameter, pri ktorom nechávame zákazníkovi možnosť výberu, je úroveň zatemnenia. Ak vám postačuje zatemnenie s miernym presvitom a hľadáte lacné a funkčné riešienie, vašou voľbou môže byť klasické tienenie. V prípade, že chcete skutočné zatemnenie s minimom denného svetla pri zaklopení, určite odporúčame celotieniace horizontálne žalúzie, ktoré sa cenou líšia iba minimálne. Pri tomto spôsobe lamely prekrývajú otvory, rebríčky aj textíliu a zaručujú veľmi malý presvit.

Neváhajte nahliadnuť do našich videonávodov. Akékoľvek pochybnosti pri zameriavaní, ale aj samotnej montáži sa vďaka detailným videám, kde je všetko popísané krok za krokom, rozplynú. Ak by ste si napriek tomu predsalen neboli niečím istí, kontaktujte nás telefonicky, radi pomôžeme.

Rovnako sa nemusíte obávať ani toho, že zaplatíte viac než predpokladáte. Pri konfigurácii žalúzie sa cena  upravuje automaticky podľa toho, aké zadáte rozmery, farbu nosníkov či prípadný počet dištančných podložiek.

ZaluzieWeb sa hrdí tisícmi spokojných zákazníkov. Veríme, že vďaka našim horizontálnym žalúziám sa pridáte medzi nich.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu
Štítok: