Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


Tieniacia technika

Tieniaca technika sa postupom času stala neoddeliteľnou súčasťou komfortného a príjemného bývania. Možnosť zabrániť prudkému slnečnému svitu prenikať do domova využíva v dnešnej dobe hádam každý. Nejde však len o slnko či svetlá z pouličného osvetlenia. Súkromie je jedna z najstráženejších hodnôt a nikto oň predsa vo svojom vlastnom domove  nechce prichádzať. Zabrániť zvedavým pohľadom zvonku dovnútra cez okno je možné viacerými spôsobmi. Všetky z nich vám ponúkame v našom e-shope.

Rolety

Štyri rôzne typy roliet na klasické okná začínajú na cene od 7,29€ a vďaka obrej palete farieb, možnosti prevedenia deň/noc, ako aj vysokým číslam maximálnych rozmerov sú viac ako len nudným spôsobom zatienenia priestorov. Práve naopak, ide o plnohodnotný doplnok každého moderného, ale aj klasicky riešeného interiéru.

Garniže

Decentné záclony, ale aj výrazné a funkčné závesy nájdu svoje uplatnenie na našich garnižiach a nezáleží pri tom, či pôjde o drevené, galvanizované alebo luxusnejšie hliníkové typy. Množstvo farebných odtieňov, v prípade kovových garníž desiatky rôznych koncoviek, ako aj takmer nulová potreba údržby – to všetko sú významné výhody tohto spôsobu tienenia.

Žalúzie

Skvelou voľbou sú aj horizontálne žalúzie – klasika medzi tieniacou technikou. Jednoduchá montáž, efektný vzhľad a dlhá životnosť patria medzi hlavné dôvody, prečo sú najčastejšou voľbou zákazníkov.

Vertikálne žalúzie

Luxusom a gráciou voňajúce vertikálne žalúzie sú ideálne do kancelárskych priestorov na zatienenie veľkých okien, ale svoje využitie nájdu aj v bežných domácnostiach, či už je to optické predelenie miestnosti, zakrytie stupačiek, ale aj tradičné zatienenie okna. Ponúkame vertikálne žalúzie s možnosťou vyrobiť ich v jednom kuse až do dĺžky 5,5 metra.

Japonské steny

Na podobnom princípe sú postavené aj japonské steny. Moderné a mimoriadne vkusné riešenie predelenia, ale aj tienenia miestnosti prudko naberá na popularite a možno je presne tým, čo vo vašej domácnosti chýba. Z nášho širokého výberu rôznych typov látok si istotne vyberiete.

Drevené žalúzie

Ak už luxus, tak poriadny! Bambusové a drevené žalúzie sú priam nasiaknuté exkluzivitou a dojmom mimoriadnosti. Z funkčného hľadiska sú na tom možno rovnako ako klasické horizontálne, avšak ten vzhľad oprávnene navodzuje pocit výnimočnosti. Neprehliadnuteľný prvok dizajnu akejkoľvek miestnosti bude stredobodom pozornosti každého návštevníka.