Zaluzie Web

0911 11 35 35 (prac. dni 8:00 - 16:30)

Naposledy zobrazené

certifikovany eshop

shop roku


Sedacie vaky - FROG - polyester

Cena 64.99
Pôvodná cena 76.46
Zľava 15.00 %

Vyrábané na mieru podľa zadaných parametrov

Cena bez DPH 54.16
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Furini
Kód produktu SVAK/P/FROG
Dostupnosť Výroba na zákazku do 7 dní
KS

Popis:

Sedacie vaky FROG patria medzi najobľúbenejšie vaky u zákazníkov. Sú vyrábané z polyesteru, ktorá je veľmi jednoduchý na údržbu. Vhodné aj do exteriérových priestorov ako sú balkóny, terasy alebo aj k bazénom. Často sú používané v moderných priestoroch, baroch, ale aj v štýlovo zariadených kanceláriach a office-och.

  • Materiál: Polyester
  • Základňa: 120x90 cm
  • Výška: 80 cm
  • Objem: 220 l

Náplň vaku:

Sedací vak je naplňený polystyrenovými guličkami o priemere 3-4 mm. Guličky sú mäkké a dokážu sa prispôsobovať polohám sedenia.

Náplň je antialegrická.

Návod na údržbu:

Polyesterové sedacie vaky sa pri bežnom zašpinení čistia jemnou zubnou kefkou a na to určeným čistiacim prostriedkom. Kefku najprv namočte do mydlovej vody a potom krúťivými pohybmi odstráňte vzniknuté nečistoty. Nepoužívajte zbytočne veľa vody, aby vak nepremokol. Po vyčistení povrch osušte suchou handričkou. V prípade náročných nećistôt použite čistiace prostriedky na čistenie textílií v automobiloch. Prípadne môžete vak odzipsovať a poťah vaku ručne namáčať vo vode s čistiacim prostriedkom bez použitia práčky. Polyester je citlivý na vysoké teploty, preto ak by ste sa ho aj rozhodli prať, použite program s nízkou teplotou.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód