Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


Zatienenie do okien

Rolety do interiéru

Pražiace slnko je nevítaným návštevníkom predovšetkým v horúcich letných dňoch, kedy človek ocení každé chladnejšie miesto vo svojom domove. Rovnako nepríjemné sú aj pohľady ľudí do holých okien, ktoré neposkytujú žiadne súkromie. Mestské osvetlenie zas nenapomáha príjemnému a výdatnému spánku, tobôž nie spánku cez deň. Práve pre tieto a mnohé ďalšie dôvody by ste mali zvážiť zatienenie svojich príbytkov. Samozrejme, možností je neúrekom, od lacnejších riešení až po moderné a luxusné skrášlenia domova. V našom internetovom obchode ZaluzieWeb nájdete zbrane proti všetkým spomenutým problémom. Navyše si našimi produktmi dotvoríte útulnú atmosféru miestnosti a celkový vzhľad interiéru.

Najlacnejšie rolety

Lacné riešenie v podobe roletiek MINI stále viac naberá na popularite. Niet divu. Jednoduchá inštalácia, nízka cena a široká paleta farieb sú lákavou kombináciou. Navyše poskytujú možnosť montáže aj na vyklápacie okno. Stačí si zvoliť prevedenie s lankom, ktoré zabraňuje odklonu látky pri vetraní.

Žiaden bočný presvit

Rolety SWING sú našimi najobľúbenejšími roletkami. Ich hlavná výhoda spočíva v montáži priamo na okno, kde je látka vedená popri okne. Súčasťou produktu sú aj zasklievacie lišty, takže nehrozí bočné presvitanie. Navyše, priaznivý pomer ceny a kvality zaručuje spokojnosť každého zákazníka. Výhodou tohto spôsobu tienenia je aj možnosť prevedenia v drevoimitácii. Nemusíte sa teda obávať, že roletky sa nehodia k farbe rámu vášho okna. Bez problémov si ich doladíte presne v duchu vašej miestnosti.

Zatienenie veľkých plôch

- Noble -

- Solid -

V prípade potreby zatienenia väčšej plochy sú vám k dispozícii rolety SOLID a NOBLE. Na rozdiel od predošlých produktov sa nemusíte uspokojiť iba s umiestnením na okno, je možná aj ich montáž na strop, resp. do špalety.  SOLID, tzv. otvorený systém má výškové obmedzenie až 3000mm a vďaka kvalitnej hliníkovej konštrukcii utiahne aj slušnú šírku – 2000mm. Klasické látky poskytujú stredné až úplné zatienenie (závisí od typu látky). Stále populárnejšie prevedenie Deň/noc umožňuje nastaviť si úroveň tienenia podľa svojho želania.

NOBLE, ako už názov napovedá, patrí k luxusnejšiemu prevedeniu. Jeho súčasťou je moderný krycí box ponúkaný v troch farbách. Práve jeho prítomnosť však obmedzuje výšku rolety na maximálne 2500mm. V prípade šírky sú však tieto tieniace produkty rovnako štedré ako rolety SOLID.