Zaluzie Web

0911 11 35 35

Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


Rolety SOLID

CENA za m²

Rolety určené na zatienenie veľkých plôch. Látka je navinutá na tyči o priemere 38mm, nezakrytej boxom. Montuje sa do stropu, alebo na stenu. Celková šírka horného profilu je o 40mm väčšia ako zadávaný rozmer látky.
Na výber máte bežné látky, ktoré Vám zatienia celú plochu z jedneho kusu látky. Pre úplne nepriehľadné látky Vám odporúčame látky MADAGASKAR BOLátky MADAGASKAR THERMO majú z vonkajšej strany odrážavú striebornú vrstvu, ktorá zmierňuje prienik tepla do interiéru.
Všetky látky z rodiny DEŇ A NOC Vám plynule dokážu regulovať priepustnosť svetla. Tieto látky sa dajú nastaviť aj do polohy, kedy Vám zatienia celú plochu a doprajú Vám pocit súkromia.
Rolety SOLID sú pre Vás vyrábané na mieru.

Rýchla navigácia k hľadanému produktu, kliknite prosím na výber

Látková / Deň a noc:
Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu
Štítok:
Zobrazenie:

- 30% Výroba na zákazku do 10 dní 44.99 € Roleta SOLID - látka CZAD Roleta  SOLID - látka CZAD Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 44.99 € Roleta SOLID - látka EDEN Roleta  SOLID - látka EDEN Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. NÁŠ TIP - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 44.99 € Roleta SOLID - látka MADAGASKAR BO Roleta  SOLID - látka MADAGASKAR BO Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 44.99 € Roleta SOLID - látka SAHARA Roleta  SOLID - látka SAHARA Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 47.99 € Roleta SOLID - látka ARUBA Roleta SOLID - látka ARUBA Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 47.99 € Roleta SOLID - látka KENIA Roleta SOLID - látka KENIA Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. NÁŠ TIP - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 47.99 € Roleta SOLID - látka MADAGASKAR THERMO Roleta SOLID - látka MADAGASKAR THERMO Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 49.99 € Roleta SOLID - látka BORNEO Roleta SOLID - látka BORNEO Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 49.99 € Roleta SOLID - látka JAMAJKA Roleta SOLID - látka JAMAJKA Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. NOVINKA - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 49.99 € Roleta SOLID - deň a noc - látka STANDARD Roleta SOLID  - deň a noc - látka STANDARD Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 49.99 € Roleta SOLID - deň a noc - látka OLYMPOS Roleta SOLID - deň a noc - látka OLYMPOS Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. NOVINKA - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 54.99 € Roleta SOLID - deň a noc - látka BAHAMA Roleta SOLID - deň a noc - látka BAHAMA Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru. DIZAJN - 30% Výroba na zákazku do 10 dní 79.99 € Roleta SOLID - deň a noc - látka EXLUSIVE Roleta SOLID - deň a noc - látka EXLUSIVE Rolety pre veľké plochy. Látka voľne navinutá. Jednoduchá montáž rolety do stropu aj na stenu. Vyrábané na mieru.

<