Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


Kovové garniže

Kovové garniže

Súčasťou nejednej modernej, ale aj tradičnejšie riešenej obývačky sú garniže. Či už to majú byť obyčajné záclony alebo luxusné závesy, garniže sú jednoducho nutnosť. Na našom webe nájdete tieto produkty vyrobené z rôznych materiálov, medzi najpopulárnejšie však jednoznačne patria kovové garniže. Ich povrch je upravovaný špeciálnou technológiou – tzv. galvanizáciou, vďaka ktorej si udržujú farbu, lesk a odolnosť voči korózii po mnoho rokov. Zároveň sú vďaka tejto úprave odolné voči oteru, pohyb krúžkov po garnižiach teda nespôsobuje ich poškriabanie.

Na výber máte z jednoradových alebo dvojradových garníž. Zároveň je možné zvoliť si dva typy držiakov. Ak chcete závesy či záclony trochu odsadiť od okna, zvoľte si klasické držiaky. Ak, naopak, chcete mať svoje tienenie čo najbližšie k oknu, siahnite po držiakoch MINI. Mimoriadne pestrý výber koncoviek vám dáva možnosť doladiť aj ten najmenší detail. Chcete niečo decentné, čo nevzbudzuje príliš pozornosť? Koncovky Capri, Koloseo či Bologna patria k populárnym zakončeniam aj vďaka spomenutým atribútom. Ak však máte záujem o niečo výraznejšie, excentrickejšie, skúste sa poobzerať po koncovkách ako je Guľa Krystal, List Rose alebo Falist.

Momentálne vám ponúkame výber z dvoch farieb. Farba ANTIK je podobná matnému zlatu a je priam ideálnym doplnkom do priestorom, kde dominujú teplé farby ako hnedá, červená či žltá. Hodí sa aj tam, kde je interiér ladený skôr do prírodného vzhľadu, teda s dreveným nábytkom, prípadne  obkladmi. Nemožno opomenúť ani skutočnosť, že zlatá farba vytvára dojem luxusu, honosnosti.

SATIN NICKEL, alebo matné striebro pôsobí vzdušnejšie, žiarivejšie  a je mimoriadne vhodný do izieb s chladnejšími farbami, bielu a sivú nevynímajúc. Miestnosti s kovovými prvkami budú s farbou SATIN NICKEL ešte viac zvýrazňovať chladný naturel priestoru. Ideálne do spální či kúpeľní.

Hliníkové garniže

modern

Medzi kovové garniže patria aj elegantné garniže MODERN. Ako už názov napovedá, sú ako stvorené do moderných priestorov, kde sa kladie dôraz na čo najaktuálnejšie trendy. Pri zavesení dobre poslúžia klasické štipce, ale aj menej nápadné háčiky. Rovnako ako galvanizované garniže, aj tieto sú k dispozícii v jednoradovom aj dvojradovom prevedení, zároveň si môžete vybrať z troch farieb: brúsená oceľ, biela a čierna.

square line

Medzi luxusné kovové garniže možno bez pochýb zaradiť garniže SQUARE LINE. Masívny hliníkový profil, minimalistické tvary a veľký výber koncoviek umožňujú vyskladanie si garniže, z ktorých dýcha prepych a komfort. Samozrejme, opäť je možnosť vybrať si z jednoradových a dvojradových prevedení. Výhodou nosníkov je, že vďaka svojej konštrukcii nebránia voľnému prechodu jazdcov.