Naposledy zobrazené

certifikovany eshop


Kovové garniže dvojradové

Galvanické kovové garniže

Veľká väčšina moderných, ale aj klasickejšie riešených obývačiek disponuje jedným z prvkov dotvárajúcich celok – garnižami. Bez nich sú nám akékoľvek závesy či záclony v podstate na nič. Kovové garniže ponúkané na našich webových stránkach patria medzi najpopulárnejšie produkty vôbec. Ich výnimočnosť spočíva v galvanizácii – špeciálnej technológii zabezpečujúcej dlhú životnosť, lesk a farbu. Čo je však možno ešte dôležitejšie je fakt, že takto sa zabraňuje posúvajúcim sa krúžkom poškriabať povrch garniže.

K dispozícii sú dva druhy držiakov. Ak vám záleží na tom, aby boli závesy trochu odsadené od okien, klasické držiaky budú vhodným riešením. Ak sa práve tomu chcete vyhnúť, máme pre vás v ponuke držiaky mini, ktoré sú na pohľad o niečo masívnejšie, ale menšie a kratšie. Bohatá škála najrôznejších koncoviek zaistí, že garniže budú vyzerať presne tak, ako si predstavujete. Od jednoduchých a obľúbených PULLO, CAPRI a CYLINDER CRYSTAL až po netradičnejšie SATURN, TRAPEZIUM či VIOLO. Vyberie si naozaj každý. Pri dvojradových garnižiach dodávame jeden pár ozdobných koncoviek a jeden pár koncoviek PULLO.

Na výber máte z dvoch farieb – matné striebro (Satin nickel) a matné zlato (antik). Satin nickel je vhodný skôr pre moderne ladené priestory s dominantnými studenými farbami ako biela, sivá či modrá, ale aj napríklad chladnejšie odtiene zelenej. Strieborná je farba vízií a intuície a pomáha prebúdzať skryté šance. Čo tak prispôsobiť k týmto vlastnostiam celý interiér vrátane kovových garníž?

Antik je zlatej farby a čiastočne vytvára dojem starého materiálu. Tradične riešené miestnosti s dreveným nábytkom, kde chceme zdôrazniť teplo domova, pohodu a hojnosť, budú určite oživené kovovými garnižami vo farbe antik.

Garniže modern

Grácia a uhladenosť garníž MODERN ihneď udrú do očí. Priame a chladné línie v kombinácii s modernými farbami sú možno presne tým, čo pre svoj moderný domov hľadáte. Vďaka možnosti upevnenia na stenu aj na strop sú ideálnym doplnkom do novodobej domácnosti.

Square line

Dojem luxusu je nepopierateľný pri každom pohľade na masívne garniže SQUARE LINE. Pevný hliníkový profil, ukončený rôznofarebnými variáciami koncoviek vrátane hnedej či čiernej kože má potenciál stať sa dominantným prvkom moderne a luxusne zariadeného interiéru.